Penktadienio akimirkos skaitykloje

1Gimnazijos skaitykloje šiandien ilgoji pertrauka buvo kitokia... Tai skaitymo džiaugsmu nutapytos akimirkos. Vienintelis III d kl. gimnazistas Dominykas Kubilda užsiregistravo dalyvauti respublikiniame skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“. Jau paskelbti rezultatai. Jam skirtas organizatorių prizas. Sveikiname Dominyką ir linkime ateityje būti ištikimu knygų bičiuliu.

I c kl. gimnazistė Kotryna Stočkutė tapo šių mokslo metų 100- ąją informacijos vartotoja. I c kl. gimnazistas Ajus Astikas nustebino intelektualiu požiūriu į skaitymą, į knygas. I e kl. gimnazistė Gabija Marčiulionytė jau nuo pat pirmų mokslo metų dienų aktyviai domisi literatūra. Tikime, kad tas poreikis tik augs.

2Visi ištikimieji knygų bičiuliai apdovanoti knygomis „Rokiškio Juozo Tumo- Vaižganto gimnazijai- 100“, o III c kl. gimnazistėms Austėjai Šapolaitei, Austėjai Liolytei, Rugilei Balčiūnaitei, I kl. gimnazistei Vestai Stundžėnaitei, įteikti fotomenininko Albino Kuliešiaus atvirukai.

Ačiū ištikimiesiems gimnazijos skaityklos lankytojams pedagogams: Indrai Kazulėnienei, Jolantai Dirsienei ir Egidijui Kundrotui. Pas juos nuskrido laimės angeliukai. Ačiū visiems, kad buvote, ačiū, kurie palaikote gėrį. Tegu Jus visus lydi nuoseklaus skaitymo džiaugsmas.

Penktadienio akimirkas skaitykloje užfiksavo mokytojas Egidijus Kundrotas