Mokytojų klubas sėkmingai tyrinėja projekte 

fotoprojektas (1)Projekto „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ veiklos lyg į sūkurį įtraukė Mokytojų klubo narius. Įvyko nauji  projekto veiklų susitikimai. 

Vasario 18 d. nuotoliniame susitikime mokytojai intensyviai dirbo nagrinėdami keturių temperamentų žmogaus elgesio modelį DISC, pagal kurį lengviau suprasti save ir kitus. Remdamiesi juo, grupėse kūrė pamokų užduotis.

Kovo 1 d. mokytojai ne tik kepė Užgavėnių blynus, bet ir išbandė įvairius kortų žaidimus, aptarė jų panaudojimo galimybes pamokose. Daug aistrų sukėlė žaidimas „2 tiesos ir 1 melas“, kuris parodė, kad meluoti nėra taip paprasta. Laikas kartu ir įgytos naujos patirtys pastebimai apjungė Mokytojų klubą, ką įrodo ir lengvai įveiktas iššūkis, kurio metu mokytojų komandai teko atlikti užduotį nekalbant, o tik plojimais padėti orientuotis komandos nariui.  

Na, o kovo 18 d. Mokytojų klubas Antalieptėje susitiko su kolegomis iš Ignalinos. Čia su gidu aplankė basųjų karmelitų pastatytą Šv.Kryžiaus atradimo bažnyčią bei vienuolyną, apžiūrėjo jaukų miestelį. Vėliau dirbo komandomis, pristatė įgyvendintus projekto etapus, modeliavo Mokytojų klubo tęstinę veiklą.

Programą „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ įgyvendina asociacija „Kūrybinės jungtys“. Programa yra Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vykdomo Kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimo projekto dalis. Asociacijos „Kūrybinės jungtys“ strategiją remia Lietuvos kultūros taryba.

Parengė I.Vagonė