Linkmenų fabrikas

VGTU Tech (2)      Lapkričio mėn. 4 d. Rokiškio Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijos komanda – direktorė R. Pranckūnienė, direktorės pavaduotoja R. Mauricienė, mechaninės inžinerijos mokytojas V. Mauricas ir fizikos mokytoja V. Stalionienė  - dalyvavo VILNIUS TECH kūrybiškumo ir inovacijų centro renginyje ,,LINKMENŲ fabrikas“, skirtame VILNIUS TECH klasių 2022 – 2023 m.m. veiklai aptarti.

Skaityti daugiau ...

Uždek žvakutę Rokiškio krašto partizanams

,, Tu ilsėkis, brolau, šalia kelio,
       Guldęs galvą už laisvę laukų...‘‘

1 (1)1 (2)     Artėjant Vėlinėms, kai žemės kauburėliai nušvinta žiburėliais, mažytėmis ugnies liepsnelėmis, tie smėlio kalneliai visiems tampa ypač artimi ir brangūs. Juose amžinajam poilsiui guli artimieji,  suteikę gyvybę, mokę mylėti artimą, Dievą, tėvynę. Visų mirusiųjų pagerbimo dieną žmonės meldžiasi  ne tik už artimuosius, bet ir už žuvusius laisvės kovotojus. Mūsų, gyvųjų, maldos jie verti. Į akis šiems didvyriams, deja, nebepažvelgsime, ištarti ,,ačiū“ jau negalime, tačiau už tai dėkojame kitaip.

Skaityti daugiau ...

Žalia vėliava

zalioji veliava2022 m.  Juozo - Tumo Vaižganto gimnazija už gamtosaugines veiklas apdovanota Aplinkosauginio švietimo fondo Žaliąja vėliava ir sertifikatu.

R.Pranckūnienė

Stažuotė Danijoje

1Juniors Achievement projekto dalyvė, praėjusi nacionalinę mokinių bendrovių kūrėjų atranką, 4d klasės mokinė Iveta Krasauskaitė, Birželio 26 - 30 dienomis  turėjo galimybę 3 dienas praleisti Danijoje ir pažinti šios šalies tarptautinius verslus: Maersk, Novo Nordisk, Circle K, Forecast, Ørsted, DataRobot. Šiose įmonėse Iveta susipažino su jų kūrimo sėkmės receptais, verslumo veikimo kasdienybe ir inovacijomis.

Skaityti daugiau ...

STEAM veikla technologijų pamokose

   1 (1)1 (2)2021-2022 mokslo metais moksleiviai, besimokantys pagal technologijų konstrukcinių medžiagų, statybų ir mechaninės inžinerijos programas, vykdė įvairią STEAM veiklą.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...