Trinus

trinus (1)Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje vyksta suplanuotos veiklos pagal Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Pažink ir stiprink save“. 2023 metų lapkričio 16-17 dienomis vyko I gimnazijos klasių mokymai su asociacijos TRINUS darbuotojais-užsiėmimų vedėjais: sveikatos psichologu, prichoterapeutu, geštalto psichoterapeutu Andriumi Katarskiu, psichologu, socialiniu darbuotoju, supervizoriumi Edvinu Vrubliausku. 

Užsiėmimai su mokiniais vyko siekiant kovoti su patyčiomis bei pagerinti emocinį klimatą klasėje į pagalbą pasitelkus simuliacijas, patyriminę pedagogiką, šiuolaikines technologijas ir kt.

Jaunuoliai neformalaus ugdymo, patirtinės pedagogikos ir kitais smagiais bei įtraukiančiais metodais mokėsi vienas kito paprašyti ir priimti pagalbą, dėstyti savo mintis. Užsiėmimų metu itin akcentuojamas kito žmogaus pažinimas ir mokymasis reflektuoti bei mokytis iš savo patirties. Po užsiėmimų dalyviai džiaugėsi, kad klasės draugai buvo draugiškesni nei visada, kad buvo naudinga, nes pažino save ir klasės draugus, be to, netradicinė veikla buvo smagi ir įdomi.

E.Danienė