Fizikos pamoka kitaip - „Krentanti žvaigždė“
II klasės gimnazistai vasario 8,9,12 dienomis dalyvavo nuotolinėje fizikos – astronomijos pamokoje „Krentanti žvaigždė“ . Moksleiviai sužinojo apie pagrindinius dangaus ir Visatos kūnus: Saulę, Mėnulį, Žemę, žvaigždes ir kitus. Astronominiai reiškiniai. Mėnulio fazės; diena- naktis; Saulės ir Mėnulio užtemimai; kiti astronominiai reiškiniai. Pagrindinės sezoninės senovės ir dabarties lietuvių šventės: Kalėdos, Velykos, Rasos. Dydžiai ir atstumai. Visatos kūnų garsai. Kaip visa tai siejasi su astronomija? Mokiniai per specialias programas buvo supažindinti su įvairių Visatos objektų skleidžiamomis bangomis-garsais.
AINORAS KRIUKELIS, II e Paskaita buvo įdomi. Daug sužinojau apie jau žinomas planetas ir išgirdau apie naujas, negirdėtas žvaigždes bei planetas. Sužinojau, kad iki saulės nuskristi truktų apie 1-1,5 metų.
DOMINYKAS BANYS,II e Tik paskaitoje pirmąkart sužinojau apie planetas ir juodas skyles.
PAULINA BITINAITĖ, II c Buvo įdomu sužinoti apie visų planetų išsidėstymą ir dydį. Būtų įdomu nuvažiuoti pasibaigus karantinui į Molėtų observatoriją.
AUSTĖJA ŠAPOLAITĖ, II c Paskaita buvo įdomi, o nuotaiką pakėlė jaunesniųjų klasių moksleivių klausimai.
Roberta Vinkšnelytė, II b Paskaita „Krentanti žvaigždė“ patiko. Sudomino kosmoso sandara ir kosmoso kūnų dydžiai, kokie iš tikrųjų yra milžiniški.
Erikas Jočys, II b Patiko, nes pats truputį domiuosi astronomija.
Armantė Sakalaitė, II a Man patiko. Esu panašių paskaitų klausiusi .Patinka kosmosas, jo garsai, vaizdai, spalvos. Tai tiesiog nuostabu ir gražu.
Fizikos mokytojai