Gimnazijos mokytojai metus pabaigia metodine-edukacine išvyka

1 (1)Birželio 16-17 dienomis grupė Juozo Tumo- Vaižganto gimnazijos pedagogų ir kitų darbuotojų dalyvavo gimnazijos metodinės tarybos ir profsąjungos suorganizuotoje 2 dienų išvykoje.

Skaityti daugiau ...

Išvyka į Molėtų etnokosmologijos muziejų

1 (4)Birželio 1 ir 6 dienomis  dvi gimnazijos I ir II kl. gimnazistų grupės lankėsi Molėtų etnokosmologijos muziejuje ir  Molėtų astronomijos observatorijoje. Mokinius sudomino muziejaus prieš 3 metus atnaujintos ekspozicijos, moderni įranga, astronomijos ir kosmonautikos istorija, ryšys su Lietuva. Matėme net mūsų trispalvę, pabuvusią kartu su amerikiečių astronautais kosmose.

Skaityti daugiau ...

Pilietiškumo ir gynybos mokymai

1 (4)2023 m. birželio 7-9 d. Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos 1-ųjų klasių mokiniams vyko  pilietiškumo ir gynybos pagrindų kursai, kuriuos organizavo šauliai bei KASP atstovas.

Skaityti daugiau ...

"Erdvėlaivis Žemė"

1 (1)Birželio 6 d. gimnazijos dešimtokai dalyvavo mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“ ir klausė paskaitos „Iš čia kylama į žvaigždes: apie astronomiją Lietuvoje“. 

Skaityti daugiau ...

Du mūsų gimnazijos renginiai Laisvės ir kovų muziejuje Obeliuose

1 (1)Gegužės 17 d. Juozo  Tumo-Vaižganto gimnazijos socialinių mokslų metodinės grupės nariai vyko į Obelių muziejų, kur buvo organizuota metodinė diena. Renginyje dar dalyvavo kolegos iš Juodupės gimnazijos. Buvo suplanuoti net trys užsiėmimai. Iš pradžių vyko paskaita apie pokario partizaninį karą Lietuvoje. Lektoriai iš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centro supažindino  su tema „Moterys partizaniniame kare". Vėliau muziejaus direktorius V. Kazlauskas organizavo pažintinę ekskursiją Obelių senojoje dvarvietėje. Išvyką užbaigėme patirties pasidalinimu prie puodelio kavos.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...