Atmintinė dešimtokui (ei)

Skaityti dokumentą

Netradicinės pamokos padeda pažinti save!

12Kovo 2 d. mokykloje Id ir IId  klasių mokiniams vyko mokymai su lektore Gintare Razulevičiūte apie  žmogaus poreikius, priklausomybes, temperamentą ir charakterio tipus. Mokymų metu lektorė pasakojo apie tai, kaip poreikiai gali tapti priklausomybėmis, pateikė savo patirties pavyzdžių. Po pokalbio  apie temperamentą mokiniai atliko testus, kurie padėjo atpažinti kiekvienam savo  charakterio tipą. Pabaigoje mokiniai atliko testą iš temų, kurios buvo aptartos,  ir penkiolika mokinių gavo prizus. Mokymų metu visi diskutavo ir puikiai praleido laiką, mokydamiesi iš gyvenimiškos lektorės Gintarės patirties. 

                                                                                                                                               Elvina Kulikauskaitė

Skaityti daugiau ...

Šimtadienis „Romuvoje“

1 (1)Vasario 22 dieną Rokiškio J.Vaižganto – Vaižganto gimnazijos ,,Romuvos‘‘ padalinio abiturientai buvo pakviesti įsijungti 51 TV  ir pažiūrėti, kokias laidas jiems parengė vienuoliktokai.

Skaityti daugiau ...

99 laidos abiturientų Šimtadienis

img 2743 1600Vasario 24 d. Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų padalinyje nuaidėjo Šimtadienio šventė. Mokykloje nuo seno gyva tradicija – abiturientų spektaklis.

Skaityti daugiau ...

Vasario 16 - osios  renginiai gimnazijoje

 Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo  dienai gimnazijoje įvyko renginiai ,skirti  Vasario 16- ajai paminėti.

Skaityti daugiau ...

Prevencinės veiklos

Sausio 30 d. gimnazijos abiejuose padaliniuose vyko užsiėmimai I-IV klasių mokiniams. Visi I-ų klasių gimnazistai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Konfliktai. Normalu ar reikia vengti?“. Jie mokėsi, kaip tinkamai spręsti konfliktus, svarstė asmeninius elgesio būdus konfliktinėse situacijose. Užsiėmimus vedė šeimos mediatorė, lektorė Ūla Dusevičienė.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...