Metodinė išvyka

Turiningas gimnazijos mokytojų mokslo metų užbaigimas

1Birželio 25 d. grupė Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos mokytojų leidosi į metodinę išvyką. Diena prasidėjo pažintimi su Vilniaus rajono Balsių progimnazija. Mokykla susideda iš trijų korpusų, kurie talpina virš 1400 mokinių. Tai gana nauja, moderni ir funkcionali skandinaviško tipo mokykla su daug erdvių. Šios mokyklos anglų kalbos mokytoja A. Antulienė ir lietuvių kalbos mokytoja G. Vaišnoraitė pravedė seminarą „Universalaus dizaino mokymuisi taikymas siekiant sėkmingo įtraukiojo ugdymo". Mokytojams labai aktualu sukaupti daugiau žinių ir praktinių patarimų sėkmingam, nuo rugsėjo startuojančiam įtraukiajam ugdymui. Lektorės dalinosi patirtimi iš jų mokykloje įgyvendinto projekto. Jos akcentavo, kad įtraukiajame ugdyme labai svarbu mokomąją medžiagą pateikti skirtingomis formomis, kad mokiniai galėtų pasirinkti jiems priimtiniausią. Formų įvairovė yra svarbi ir išmokimo pademonstravime pagal numatytus ir aptartus vertinimo kriterijus turiniui. 

Skaityti daugiau ...

Padėkos diena

Padekos d

TŪMII veiklos įsibėgėja

1 (1)Birželio 7-8 dienomis Žiobiškio turistinėje bazėje vyko bendradarbiavimo ir nuostatų kaitos stovykla tėvams/globėjams, mokiniams, pedagogams. Stovykloje dalyvavo I-II klasių mokiniai, jų tėvai, pedagoginiai darbuotojai. Stovyklos veiklas mokiniams ir tėvams organizavo Viešoji įstaiga „Jaunimo kubas“.

Skaityti daugiau ...

Išvyka į Vilniaus Tech

nuotrauka 2 1600Birželio 3 d. Vilnius TECH klasių mokiniai buvo išvykę į Vilnių ir lankėsi Vilnius TECH universiteto laboratorijose ir auditorijose.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...