Kazimiero mugė 2019

muge (3)Š.m. kovo 8-9d. Kaune, Nemuno saloje, prie Žalgirio arenos, vyko respublikinė kaimo smulkiųjų verslų, amatų ir tautodailės plėtros „Kazimiero mugė 2019”.

Renginyje dalyvavo mūsų gimnazijos du jaunųjų ūkininkų būrelio nariai Dovilė Baradulina ir Natalis Jankauskas. Mugėje buvo įsikūrę ūkininkai, tautodailininkai, kalviai, liaudies meistrai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių, buvo galima paskanauti įvairių nacionalinių lietuviškų patiekalų ir gardėsių. Linksmino liaudiškos muzikos kapelos, ansambliai. Liaudies meistrai demonstravo ir mokė įvairių amatų.

Mūsų gimnazijos jaunieji ūkininkai prekiavo savo perdirbta produkcija: medumi, įvairiausiais kepiniais, džiovintais vaisiais, raugintais kopūstais. Prekyba jiems sekėsi puikiai. Jaunieji ūkininkai taip pat ir pramogavo. Visi liko pilni įspūdžių ir gerų emocijų

V.Gudonienė