Prasmingi darbai lieka kelių kartų šiedyse

Matiekus1padeka1Į kiemo vartus jau beldžiasi Rokiškio Juozo Tumo- Vaižganto gimnazijos ROMUVOS padalinio 50 metų jubiliejaus šventė. Šiandien gimnazijos skaityklą aplankė netikėtas svečias. Tai ilgametis Rokiškio rajono tarybos narys, buvęs rajono vicemeras Stanislovas Dambrauskas.

 Sklinda per Lietuvą žinia apie ROMUVOS 50 metų artėjančią šventę. Gerbiamas Stanislovas prisiminė, kad iš šviesios atminties Direktoriaus Gedimino Matiekaus rankų, gavo nepaprastą dovaną. Tai nuo tuometinės ROMUVOS gimnazijos bendruomenės padėką už ilgametį sėkmingą vadovavimą gimnazijos tarybai. Ne tik S. Dambrauskas prisiminė, kad vadovaujant G. Matiekui rajonui, gimnazijai buvo labai gera su juo dirbti kartu. Gerbiamas Stanislovas tuomet dirbo vicemeru, bet ir Rokiškio krašto žmonės tą labai gerai prisimena, kad dėl rajono gerovės, buvo labai geras šių dviejų žmonių derinys.

Smagu prisiminti malonius praeities etapus, šių žmonių indėlį dėl rajono ir gimnazijos gerovės. Laiko mes nepasivysime, netekčių nesugrąžinsime, bet gerumas, kompetencija, tolerancija, prasmingi darbai lieka kelių kartų širdyse. Laimė, kad ir gimnazijos bendruomenei teko dirbti, bendrauti su šiais žmonėmis.
R.Kiselytė