Gera prisiminti todėl, kad buvo gera ...

zodynasGimnazijos skaitykloje išsirutuliojo šiltas ir nuoširdus pokalbis su rusų kalbos mokytoja Valerija Misiūniene. Mokytoja Valerija atgaivino kelių dešimtmečių prisiminimų kerteles... Ji prisiminė rusų kalbą dėsčiusias mokytojas. Buvo vienas ir vyras. Tai mokytojas Vytautas Stundys. Mokytojas Mirapiją Kvartūnienę, Tamarą Kiseliovą, Aksiniją Janonienę, Dunią Jurėnienę, Joaną Rasimavičienę prisimena tik geru žodžiu, joms dėkoja už kartu praleistus metus mokykloje, už gerosios patirties sklaidą.

Skaityti daugiau ...

Kas nustebino direktorių?

 
 
1Peržiūriu gimnazijos skaityklos nuotraukų archyvą. Prasmingos akimirkos neišdyla. Labai gerai prisimenu 2011 metų vasarą. Mokslo metų pabaigoje skaitykloje pristatėme fizikos mokytojo Vytauto Deksnio poezijos knygą ,,Pasaulio linijos“. Gimnazijos mokytojams, šios knygos pasirodymas buvo netikėtumas.

Skaityti daugiau ...

Poeto Pauliaus Širvio meilė siuvo mokyklai užuolaidas

Alfonsa Žegliūnaitė – LiolienėDažniausiai mes prisimename tuos, kurie daug nuveikė, prisimename ir tuos, kurie buvo labai geri žmonės. Kiti... Tarytum buvo, bet taip ir išeina nepalikę pėdsako. Būna pėdsakų, kuriuos sunkiai užpusto laiko smiltys.

Skaityti daugiau ...

Mokytojos Janinos Tarvydienės portretas. Matematinis ir žmogiškasis

JaninaPiešiu matematikos mokytojos Janinos Tarvydienės portretą. Kažkada ji moksleivius mokė ieškoti tikimybių savybių, atimti ir sudėti vektorius, spręsti lygtis su kvadratinėmis šaknimis, su sinusais ir kosinusais, su tangentais ir kotangentais, į jaunas moksleivių galvas diegė geometrijos pradmenis ir dar daug kitokių matematikos subtilybių... Chemijos mokytoja Danutė Ramanauskienė labai gerai prisimena mokytojos J.Tarvydienės mintį: ,,Matematiką reikia puoselėti kaip duoną !”

Skaityti daugiau ...

Dovanos skaityklai

knyga1knyga2Visada prisimenu mokytojus, kurie gimnazijos skaityklai dovanoja senus ir retus leidinius. Džiaugiuosi, kad jiems brangi leidinių su autografais kolekcija, kad jie supranta retų leidinių vertę. Smagu, kai mokytojai atnešę padovanoti knygas, sako, kad leidinių vieta čia, gimnazijos ,,Romuvos“ padalinio skaitykloje.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...