Užbaigiamasis projekto „Zoom Media“ koordinatorių susitikimas

1 (1)2022 metų liepos 2-6 dienomis Lietuvoje įvyko galutinis užbaigiamasis Erasmus+ programos projekto „Zoom Media“ Nr. 2019-1-CZ01-KA201-061232 koordinatorių susitikimas. Projekte dalyvauja šešios šalys: Didžiosios Britanijos, Turkijos, Italijos, Graikijos, Čekijos ir Lietuvos.

Šio projekto pagrindinis uždavinys yra ugdyti jaunimo informacinį raštingumą bei kritinį mąstymą, padėti jaunam žmogui suprasti visuomenėje skleidžiamą dezinformaciją, susipažinti su žurnalisto darbu, su žiniasklaida ir kt.

Viso projekto metu buvo 5 susitikimai skirtingose šalyse, Italijoje ir Turkijoje susitikimai vyko su mokiniais.

Paskutinio susitikimo metu buvo aptarta nuveikti darbai, įvardinti privalumai ir trūkumai, ką galima būtų buvę padaryti geriau, koordinatoriai apkalbėjo ateities planus. Visų šalių atstovai buvo informuoti, kokios informacijos reiks galutinės ataskaitos rašymui ir kt. Paskutinę dieną buvo įteikti sertifikatai.

Projekto dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Rokiškio miestu ir jo apylinėmis, paragauti lietuviškų patiekalų, išgirsti pasakojimų apie lietuviškas tradicijas ir kt.

Buvo labai sunku atsisveikinti, nes per ilgą projekto laiką visų šalių atstovai labai susibendravo. Išsiskyrėme su viltimi, kad dar kažkada susitikisime....

E.Danienė