• Pradžia
  • Struktūra ir Kontaktai
  • Mokytojai

Mokytojai

 MokytojaiRomuva    MokytojaiVaizgantas
„Romuvos“ padalinio mokytojai    Senųjų Rūmų padalinio mokytojai

Eil. Nr.

Pavardė Vardas

   

Dėstomas dalykas

   

Kategorija

        Auklėjamoji klasė

1

Antanavičienė Virginija

   

technologijos

   

mokytojas metodininkas

         

2

Augulienė Jolanta

   

lietuvių kalba

    mokytojas metodininkas         I a

3

Augulis Linas

   

technologijos
dailė, braižyba

   

mokytojas metodininkas
mokytojas

         

4

Bernatavičienė Židrūnė

   

dorinis ugdymas (etika)

   

vyresnysis mokytojas

         

5

Bernienė Jolanta

   

matematika

   

mokytojas metodininkas

         

6

Černiuvienė Diana

   

dorinis ugdymas (tikyba)

   

vyresnysis mokytojas

         

7

Dagytė Vaida

   

informacinės technologijos

   

vyresnysis mokytojas

         

8

Dirsienė Jolanta

   

lietuvių kalba

   

mokytojas metodininkas

         

9

Gaigalas Erikas

   

istorija

   

mokytojas metodininkas

         

10

Gelžinienė Zelma

   

lietuvių kalba
dorinis ugdymas (etika)

   

vyresnysis mokytojas

         

11

Golubeckienė Dalytė

   

istorija
pilietiškumo pagrindai

   

mokytojas metodininkas

        II b

12

Gudonienė Virginija

   

biologija

   

mokytojas metodininkas

        IV f

13

Juškevičienė Aldona

   

tikyba

   

vyresnysis mokytojas

         

14

Kairelytė - Milaknienė Rita

   

anglų kalba

   

vyresnysis mokytojas

        I d

15

Karkaitė Laima

   

matematika

   

mokytojas metodininkas

        III a

16

Kazulėnienė Indra

   

lietuvių kalba

   

mokytojas metodininkas

        III f

17

Klimas Eugenijus-Stepas

   

chemija

   

mokytojas metodininkas

         

18

Klimienė Milda

   

matematika

   

mokytojas metodininkas

         

19

Konopienė Rima

   

lietuvių kalba

   

mokytojas metodininkas

         

20

Kubilienė Marina

   

dailė, braižyba

   

mokytojas metodininkas

         

21

Kublickienė Giedrė

   

anglų kalba

   

vyresnysis mokytojas

        IV e

22

Kundrotas Egidijus

   

muzika

   

mokytojas metodininkas

        III d

23

Laužadienė Irena

   

anglų kalba

   

mokytojas metodininkas

         

24

Letukienė Sigutė

   

matematika
verslas

   

vyresnysis mokytojas

        II a

25

Liugienė Natalja

   

rusų kalba

   

mokytojas metodininkas

         

26

Liugienė Sandra

   

anglų kalba

   

Vyresnysis mokytojas

         

27

Macijauskienė Daiva

   

anglų kalba

   

mokytojas metodininkas

         

28

Makutėnienė Jolanta

   

matematika

   

mokytojas metodininkas

         

29

Matiukaitė Jūratė

   

informacinės technologijos

   

mokytojas metodininkas

        I e

30

Mauricas Virginijus

   

technologijos

   

vyresnysis  mokytojas

         

31

Meškauskas Zigmantas

   

fizika

   

mokytojas metodininkas

         

32

Meškauskienė Dijana

   

istorija

   

mokytojas metodininkas

         

33

Mickevičienė Zita

   

matematika

   

mokytojas metodininkas

         

34

Milaknienė Asta

   

vokiečių kalba

   

vyresnysis mokytojas

         

35

Milevičienė Aneta

   

anglų kalba

   

vyresnysis mokytojas

        I b

36

Misiūnienė Valerija

   

rusų kalba

   

mokytojas metodininkas

         

37

Navickas Arūnas

   

kūno kultūra

   

mokytojas metodininkas

         

38

Pernavienė Liudmila

   

kūno kultūra

   

mokytojas metodininkas

        IV d

39

Petkevičienė Rima

   

ekonomika ir verslumas

   

vyresnysis mokytojas

        I c

40

Pranckūnienė Rasa

   

fizika

   

mokytojas metodininkas

         

41

Prascienienė Ramutė

   

lietuvių kalba

   

vyresnysis  mokytojas

        II f

42

Ramanauskas Stepas

   

informacinės technologijos

   

mokytojas metodininkas

         

43

Ramanauskienė Danutė

   

chemija

   

mokytojas metodininkas

         

44

Rimšienė Loreta

   

technologijos

   

mokytojas metodininkas

        III c

45

Saniukienė Rasa

   

lietuvių kalba

   

mokytojas metodininkas

        I f

46

Spundzevičienė Dalia

   

biologija

   

mokytojas metodininkas

        IV b

47

Stalemėkaitė Jolanta

   

anglų kalba

   

vyresnysis mokytojas

         

48

Stalionienė Rita

   

lietuvių kalba

   

vyresnysis mokytojas

        III b

49

Stalionienė Vida

   

fizika

   

mokytojas metodininkas

         

50

Stanišauskienė Renata

   

geografija

   

vyresnysis mokytojas

         

51

Šarkauskienė Rita

   

matematika

   

mokytojas metodininkas

        III e

52

Ščiuplienė Danguolė

   

kūno kultūra
geografija

   

mokytojas metodininkas

        IV c

53

Tigrūdis Antanas

   

kūno kultūra

   

mokytojas metodininkas

        II e

54

Vagonė Inga

   

dailė, technologijos

   

mokytojas metodininkas

        IV a

55

Valantinavičienė Alina

   

psichologija

   

mokytojas

         

56

Valentienė Rima

   

chemija

   

mokytojas metodininkas

         

57

Vasiljevas Jevgenijus

   

kūno kultūra

   

mokytojas metodininkas

        II c

58

Viduolienė Ona

   

psichologija

     mokytojas          

59

Vilkauskienė Aina

   

biologija

   

mokytojas metodininkas

         

60

Vogulienė Violeta

   

rusų kalba

   

vyresnysis .mokytojas

         

61

Zadorožnienė Margarita

   

geografija

   

mokytojas metodininkas

        II d
62

Žiaugrienė Inga

   

lietuvių kalba

   

vyresnysis  mokytojas