• Pradžia
  • Erasmus+ Tobulėjantys mokytojai-geresnė mokykla

Darbo stebėjimo vizitas Estijoje

Erasmus+

 

 

arukula progimnazija Lapkričio 11-13 d. Daiva Macijauskienė ir Margarita Zadorožnienė dalyvavo darbo stebėjimo vizite Estijoje Arukulos progimnazijoje, Arukuloje pagal Erazmus+ programos KA-1 projektą „Tobulėjantys mokytojai - geresnė mokykla“.  Vizito tikslas buvo susipažinti su Estijos švietimo sistema, vertinimu ir įsivertinimu, siekiant mokinių mokymosi pažangos.

Skaityti daugiau ...

Darbo stebėjimo vizitas Portugalijoje

Erasmus+

 

 

darbovizitasportugalijoje (1)      Erasmus + KA1 projekto ,,Tobulėjantys mokytojai - geresnė mokykla“ veiklos įsibėgėja. Darbo stebėjimo vizitų maratoną  pratęsėme spalio 28 - lapkričio 1 dienomis lankydamos ir stebėdamos istorijos, geografijos, ekonomikos, statistikos, anglų bei ispanų kalbų pamokas Portugalijoje, Lisabonos Antonio Damasio vidurinėje mokykloje, kurioje mokosi 1870 mokinių, dirba 200 mokytojų. Darbo stebėjimo vizito tikslas - susipažinti su portugalų švietimo sistema, ugdymo metodų naujovėmis, mokymo(si) pasiekimų vertinimu, įsivertinimu, švietimo inovacijomis ir švietimo vadybos ypatumais.

Skaityti daugiau ...

Darbo stebėjimo vizitas Čekijoje

Erasmus+

 

 

darbovizitascekijoje (1)Spalio 21-25 d. Valerija Misiūnienė ir Rasa Pranckūnienė dalyvavo darbo stebėjimo vizite Čekijoje Dr. Emila Holuba gimnazijoje, Holice pagal Erazmus+ programos KA-1 projektą „Tobulėjantys mokytojai - geresnė mokykla“.  Vizito tikslas buvo susipažinti su Čekijos švietimo sistema, vertinimu ir įsivertinimu, siekiant mokinių mokymosi pažangos.

Skaityti daugiau ...

Darbo stebėjimo vizitas Slovakijoje

Erasmus+

 

 

Slovakijoje (1)Spalio 14-18 dienomis mūsų gimnazijos menų mokytoja Inga Vagonė ir IT mokytoja Jūratė Matiukaitė stažavosi Slovakijoje, Spišska Nova Ves gimnazijoje. Tai darbo stebėjimo vizitas pagal Erasmus+ programos KA-1 projektą „Tobulėjantys mokytojai – geresnė mokykla“. Mokytojos susipažino su mokyklos bendruomene, aptarė švietimo sistemų panašumus ir skirtumus, diskutavo apie vertinimo ir įsivertinimo svarbą ugdymo procese, lankėsi įvairių mokomųjų dalykų pamokose.

Skaityti daugiau ...

Sklaida apie projekto veiklas

Erasmus+

 

 

Informacija apie projekto mobilumų dalyvių patirtis ir įspūdžius pasidalinome ir su Rokiškio miesto laikraščio „Sirena“ skaitytojais ( https://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/svietimas/tobuljantys-mokytojai-geresn-mokykla ir  https://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/svietimas/mokytoj-atstogos-su-pamokomis-ir-naujomis-patirtimis-londone?fbclid=IwAR1v0aXTEj5ohpb6XtYWuXUI0rvC5M7N98UoiG3WkN9JSgYaBjXLGL0dieE )   bei Švietimo mainų paramos fondo tinklalapio lakytojais ( http://www.erasmus-plius.lt/rezultatai).

Projektų koordinatorė Irena Laužadienė

Daugiau straipsnių...

  • 1
  • 2